24 maj 2023

Bądź jak Jezus! 2023 Mysłowice, Park Słupna 8 czerwca godz. 15.00

zdjęcie: Bądź jak Jezus! 2023 Mysłowice, Park Słupna 8 czerwca godz. 15.00 / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Z czym kojarzy się miesiąc czerwiec... Ze świętem Bożego Ciała. Z najdłuższymi dniami w roku. Z pięknymi wschodami i zachodami słońca. Z wakacjami... No i wiadomo - z koncertem Bądź jak Jezus!
REKLAMA
Organizatorzy XIV edycji wydarzenia i tym razem nie zawiodą: w Mysłowicach pojawią się gwiazdy i nowe talenty muzyki CMM. Wszyscy zaproszeni artyści nie tylko swoim repertuarem, ale również postawą, dadzą prawdziwie chrześcijańskie świadectwo: zagrają to, co myślą i czują; zagrają tak, jak żyją.

Na scenie wystąpią nasi sąsiedzi - formacja Godzone - której popularność dawno przekroczyła granice rodzinnej Słowacji. Pojawi się także Gabi Gąsior i śpiewająco zainspiruje nas do znalezienia swojego kawałka Nieba na ziemi. Tegoroczne Muzyczne Odkrycie Roku Non-Stop CCM Zespół NSA sprawi natomiast, że mysłowicki koncert będzie prawdziwym spotkaniem - z samym sobą, z innymi ludźmi, z Bogiem. Podobne przesłanie przyświeca twórczości niemieckiej grupy Alive Worship: spotykać się z Bogiem można każdego dnia; nie tylko od święta. 8 czerwca chcemy również oficjalnie otworzyć Sezon na Czereśnie. Ten zespół to prawdziwa eksplozja witalności. A dla wszystkich spragnionych już pełni lata zagra Thabata Oliver z Brazylii. Zobaczycie i usłyszycie, ile radości może dać kontakt z Bogiem i poczucie wspólnoty z innym ludźmi, oraz jak ta radość jest wyrażana w rytmach reggae i samby.

W Mysłowicach będzie więc naprawdę optymistycznie. Pogodę ducha przyniesie także świadomość, że każdy z nas jest dzieckiem Stwórcy. A trudno przecież o lepszą opiekę! Zaufanie, wsparcie, miłość, to uczucia, które stanowią o sile rodziny. Także w tym roku Bądź jak Jezus stanie się rodzinnym świętem dzieci, młodzieży i dorosłych. Wielopokoleniowe świętowanie będzie toczyło się nie tylko w rytm fantastycznej muzyki, ale także wielu innych atrakcji. Zwłaszcza najmłodsi poczują przedsmak już prawdziwie wakacyjnej aury w bezpłatnym Miasteczku Zabaw.

Do zobaczenia już 8 czerwca w mysłowickim parku Słupna.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Mysłowice
25.2°C
wschód słońca: 04:38
zachód słońca: 20:44
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Mysłowicach

kiedy
2023-07-21 19:00
miejsce
Park Słupna, Mysłowice, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-07-21 19:00
miejsce
Park Słupna, Mysłowice, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-07-22 19:00
miejsce
Park Słupna, Mysłowice, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-11 19:00
miejsce
Mysłowicki Ośrodek Kultury...
wstęp biletowany